× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Nadšený vedúci predajne a predajca hier, herných konzol a mobilov
Hľadáme šikovných predajcov - nadšencov pre videohry a mobily do našej predajne v obchodnom centre v Bratislave. Nemusíš sa báť, ak nemáš prax, pretože ju získaš u nás. Môžeš sa veľmi rýchlo stať vedúcim predajne, ak prejavíš dostatok schopností a snahy.
Miesto výkonu práce: Bratislava
Náplň práce:
Náplňou práce predajcu v našich predajniach je predovšetkým: - Predaj PC hier, hier pre herné konzoly (PlayStation, Xbox, Nintendo). - Predaj herných zariadení (PlayStation, Xbox, Nintendo) a herného príslušenstva. - Predaj mobilných telefónov a príslušenstva. - Vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk. - Vykupovanie mobilných telefónov, hier a herných zariadení. - Inventúry a reklamácie výrobkov. - Vystavovanie a oceňovanie tovaru. - Udržiavanie poriadku a merchandisingu v predajni. - Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty. - Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo. - Práca na zmeny.
Zamestnanecké výhody, benefity:

- Reálna perspektíva stať sa v priebehu niekoľkých mesiacov vedúcim predajne. - Získanie praxe a certifikátu predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení. - Motivujúci mzdový systém je závislý len na Tvojej chuti pracovať, možnosť zárobku vyše 1200 EUR pre vedúceho predajne. - Motivačné súťaže jednotlivých predajcov a jednotlivých predajní (finančné odmeny, hry, konzoly a iné). - Možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu. - Mladý dynamický kolektív.

Požadujeme:

Vhodní záujemcovia, ktorých radi privítame v našich radoch: - Svet hier, herných konzol a mobilov ti nie je cudzí. - Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. - Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. - Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. - Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. - Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Pokladňa - základy Fakturácia - základy Microsoft Excel - základy Microsoft Outlook - pokročilý Microsoft Word - základy Microsoft Windows - pokročilý

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk
Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíte sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov. Prosíme, uveďte čo najviac informácií o vás do MOTIVAČNÉHO LISTU, v čom sa vyznáte a aké sú vaše prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách. Bez týchto informácii nie je možné zaradiť váš životopis do výberu. Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov s motivačným listom.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky