× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Hotline internetového obchodu MP3.sk a ProGamingShop.sk

>> pracovná ponuka na Profesia.sk >>

Hľadáme človeka ktorý bude celý deň len vysedávať v kancelárii a rozprávať sa so zákazníkmi :-)
Ale vážne, čo je náplňou práce tejto pozície ?
Zákazníci nám volajú a potrebujú zistiť informácie, ktoré máme u nás v systéme, poradiť, či pozmeniť objednávku.
Takže celý deň poskytovanie informácií zákazníkom a ich servis.
Hľadáme pozitívneho človeka, ktorý aj cez telefón vyčarí úsmev na tvári volajúcemu na druhej strane linky :-)
Ak máš rád komunikáciu s ľudmi, budeme radi ak sa nám ozveš. Hľadáme ťa.

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

Zamestnanecké výhody, benefity
  • mladý kolektív
  • zamestnanecké zľavy a benefity
  • stabilná práca na plný úväzok

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu dobrikova@arasid.sk . Najlepšie o sebe napísať čo najviac informácií, kľudne záujmy, opísať predchádzajúcu prácu, môže byť aj fotka (ale len usmiata) :-)

Regionálny manažér pre Maďarsko

  • prieskum maďarského trhu
  • komunikácia s dodávateľmi z Maďarska
  • starostlivosť o pridelené produktové portfólio
  • zodpovednosť za zásoby a plánovanie nákupu
  • spracovanie podkladov k produktom
  • zodpovednosť za plnenie plánov
  • riešenie dodavateľských reklamácií
  • realizácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít priamo v e-shope
  • príprava bannerov, newsletterov, landing page, letákov a pod.
  • spolupráca s našim ppc špecialistom pri tvorbe kampaní
  • spolupráca YouTube špecialistom pri tvorbe recenzií
  • zodpovednosť za rozvoj nášho FB, Instagramu a YT v Maďarsku
  • hľadanie a komunikácia s vlogermi, blogermi a záujmovými stránkami
  • vybavovanie zákazníckych podnetov mailom, telefonicky, cez IM
  • vybavovanie objednávok podľa statusov určených pre obchodné oddelenie
  • kontakt so zákazníkmi
  • vybavovanie pohľadávok
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • reporting

Jazykové znalosti Slovenský jazyk - pokročilý
Maďarský jazyk - Expert (C2) - materinský jazyk

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- výborné komunikačné schopnosti ústne aj písomne v maďarskom jazyku
- znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou
- prax na pozícii produktového manažéra výhodou
- prax na pozícií marketingového špecialistu výhodou

V prípade záujmu zašlite svoj životopis emailom na dobrikova@arasid.sk . Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buďte preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predajca hier, herných konzol a mobilov

Miesto výkonu práce: Bratislava, Nitra, Levice, Banská Bystrica, Lučenec, Košice, Spišská Nová Ves, Poprad, Liptovský Mikuláš, Žilina, Trenčín, Prievidza

Ponúkame zaujímavú prácu pre šikovných ľudí so záujmom o videohry a moderné komunikačné technológie, na trvalý pracovný pomer, ale aj ako brigádu pre študentov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Predaj hier a mobilných telefónov a príslušenstva
  • Výkup mobilných telefónov
  • Výdaj objednávok, objednaných cez naše internetové stránky www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk
  • Inventúry a reklamácie tovaru
  • Vystavovanie a oceňovanie tovaru
  • Udržiavanie poriadku a merchandisingu na predajni
  • Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty
  • Obsluha a odborné poradenstvo zákazníkom

Ak radi komunikujete s ľudmi a máte obchodného ducha, neváhajte a pošlite svoj životopis a motivačný list na kariera@arasid.sk. Do predmetu mailu nazabudnite uviesť mesto, v ktorom chcete pracovat a druh pracovného pomeru (trvalý pomer alebo brigáda). Podmienkou je vek nad 18 rokov.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky