Upozornenie: V rámci uvoľňovania proti-epidemických opatrení už máme pre vás otvorené všetky predajne, okrem BB Point a Eperia Prešov.
× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Programátor - PHP / Javascript / AJAX
Si vášnivý hráč videohier alebo nadšenec do modernej komunikačnej techniky? Máš zmapované ponuky všetkých dostupných e-shopov, ale stále to nie je "ono"? Si presvedčený o tom, že by sa e-commerce dalo robiť lepšie a vedel by si aj "ako na to"? Tak poď nám pomôcť zlepšovať a rozvíjať naše e-shopy pôsobiace v predaji videohier, mobilov, IT, smart home a všemožných elektronických doplnkov, na Slovensku, v Maďarsku a Česku. Do nášho malého, no vždy dobre naladeného a priateľského tímu vývojárov hľadáme kreatívneho programátora a web dizajnéra, ktorý neustále sleduje nové trendy, baví ho zlepšovať svoju prácu, aj veci okolo seba.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Náplň práce:
Aká by bola tvoja náplň práce? Je to jednoduché - tvoj pracovný deň by bol o tom, čo ťa najviac baví - celý deň sa "hrabať" v existujúcom kóde a upravovať ho tak, aby bol priam dokonalý. Určite u nás nájdeš plno rezerv a priestoru na nové funkcionality, ktoré bude potrebné takisto nakódovať, otestovať a nasadiť do produkcie. Bude to chcieť aj trochu obchodníckeho a marketingovo orientovaného premýšľania, pretože výsledky tvojej práce majú pomôcť našim zákazníkom, aby sa im u nás lepšie a ľahšie nakupovalo. Ak by boli tvoje výstupy aj pekné a estetické na pohľad - o to lepšie. S kým budeš, okrem kolegov z IT tímu, spolupracovať? Predovšetkým s našim obchodným oddelením, pretože tam sa vždy nájdu ľudia, ktorí majú jasnú predstavu, aké produkty, za aké ceny a komu by sme ich chceli predávať. Samozrejme, aj s našimi "markeťákmi", ktorí presne vedia, ako produkty zákazníkom predstaviť, aby po nich okamžite zatúžili. Určite sa budú chcieť s tebou kamarátiť aj kolegovia z nášho hotline, ktorí sú v každodennom kontakte s našimi zákazníkmi a radi ti vysvetlia, akým spôsobom by chceli u nás nakupovať a čo im naopak prekáža. Máme aj pomerne rozsiahlu sieť fyzických predajní, ktorá musí s našimi e-shopmi fungovať vo vzájomnej symbióze - niekedy je to ťažké zladiť, ale ty určite budeš vedieť, ako to urobiť. Ak si presvedčený o tom, že máš znalosti a schopnosti na to, aby si takúto prácu zvládol, neváhaj a prihlás sa k nám!
Zamestnanecké výhody, benefity:

1 500 - 2 100 EUR/mesiac Štvrťročná variabilná zložka mzdy do 1800 € a možnosť 13. platu vo výške priemernej mesačnej mzdy. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností, kvality a rýchlosti plnenia stanovených úloh. • Neoceniteľné skúsenosti z vývoja moderných riešení pre e-commerce. • Možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, ktoré sa reálne nasadia do praxe. • Podporu skúsených seniorných pracovníkov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj. • Prácu v skvelom tíme, kde práca je aj zábavou a koníčkom. • Zaujímavé finančné benefity pre mladého človeka, ktorý má pracovné ambície, ale chce ich realizovať na Slovensku, pre slovenskú firmu. • Zapojenie do firemných kultúrnych a spoločenských aktivít, ktoré ale nie sú povinné - ak nemáš rád príliš hlučnú spoločnosť, nikto ti to nebude vyčítať. • Možnosť nákupu produktov, ktoré predávame, za "skladové" ceny. • Flexibilný pracovný čas s možnosťou home office, je však potrebná aspoň čiastočná prítomnosť v centrále spoločnosti.

Požadujeme:

- výborné komunikačné schopnosti ústne aj písomne v maďarskom jazyku - znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou - prax na pozícii produktového manažéra výhodou - prax na pozícií marketingového špecialistu výhodou PHP - expert JavaScript - pokročilý Microsoft SQL Server - pokročilý AJAX - pokročilý HTML - pokročilý MySQL - expert CSS - pokročilý Administrácia UNIX/Linux - pokročilý Administrácia Windows serverov - základy

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: hrablay@arasid.sk
Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buďte preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Skladník, balič tovaru
- Manipulácia so skladovými zásobami - spotrebná elektronika, mobilné telefóny, videohry, herné konzoly, príslušenstvo a podobne. - Príjem tovaru od prepravcov, vykladanie vozidiel, vstupná kontrola a evidencia. - Príprava a balenie tovaru na základe prevodiek a dodacích listov. - Balenie tovaru. - Príprava zásielok pre prepravcov. - Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade. - Pravidelná inventarizácia zásob režime hmotnej zodpovednosti. - Práca na PC.

- Práca vo veselom kolektíve s dobrou atmosférou. - Práca s modernými technológiami. - Flexibilná pracovná doba. - Multi-sport karta. - Možnosť nákupu tovaru za nákupné ceny z ponuky ProgamingShop.sk a MP3.sk. - Dobrá dostupnosť pracoviska hromadnou dopravou - sklad je takmer v centre mesta. - Bezproblémové parkovanie osobného automobilu pri pracovisku. - Zaujímavý finančný príspevok na vlastné pracovné oblečenie a vybavenie.

Požadujeme:

Stabilná práca, vhodná pre uchádzačov, ktorí ovládajú aspoň základy práce s PC, sú zodpovední, fyzicky zdatní a majú chuť tvrdo pracovať. Výhodou sú predošlé skúsenosti z práce v sklade internetového obchodu, veľkoobchodu alebo maloobchodu s elektronikou. Trestná bezúhonnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť sú nutnosťou. Pri výbere uprednostníme nefajčiarov. Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - základné vzdelanie - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - študent vysokej školy Ostatné znalosti: - Skladové hospodárstvo - základy

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kecskemety@arasid.sk
Prosíme uchádzačov, aby nám okrem svojho štruktúrovaného životopisu poslali aj svoj motivačný list. Do motivačného listu prosíme uviesť čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáte a aká je vaša motivácia pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o zamestnanie prijímame výhradne elektronickou cestou, ideálne formou e-mailu na adresu: kecskemety@arasid.sk . Na osobný pohovor pozývame len vybraných uchádzačov, na základe informácií zo životopisov a motivačných listov. V prípade, že nás vaša žiadosť o zamestnanie zaujme, budeme vás spätne kontaktovať s upresnením termínu a spôsobu osobného pohovoru.

Predajca hier, herných konzol a mobilov
Hľadáme šikovných predajcov - nadšencov pre videohry a mobily do našich predajní. Nemusíš sa báť, ak nemáš prax, pretože ju získaš u nás. Môžeš sa veľmi rýchlo stať vedúcim predajne, ak prejavíš dostatok schopností a snahy. Platové ohodnotenie: základ 770 €/brutto + odmeny podľa výkonnosti (bez hornej hranice), vedúci predajne 1000€/brutto + odmeny podľa výkonnosti (bez hornej hranice), priemerný plat predajca 1100€/brutto
Miesto výkonu práce: Bratislava, Nitra, Levice, Trenčín, Spišská Nová Ves, Lučenec, Košice
Náplňou práce predajcu v našich predajniach je predovšetkým: - Predaj PC hier, hier pre herné konzoly (PlayStation, Xbox, Nintendo). - Predaj herných zariadení (PlayStation, Xbox, Nintendo) a herného príslušenstva. - Predaj mobilných telefónov a príslušenstva. - Vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk. - Vykupovanie mobilných telefónov, hier a herných zariadení. - Inventúry a reklamácie výrobkov. - Vystavovanie a oceňovanie tovaru. - Udržiavanie poriadku a merchandisingu v predajni. - Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty. - Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo. - Práca na zmeny.

- Reálna perspektíva stať sa v priebehu niekoľkých mesiacov vedúcim predajne. - Získanie praxe a certifikátu predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení. - Motivujúci mzdový systém je závislý len na Tvojej chuti pracovať, možnosť zárobku vyše 1200 EUR pre vedúceho predajne. - Motivačné súťaže jednotlivých predajcov a jednotlivých predajní (finančné odmeny, hry, konzoly a iné). - Možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu. - Mladý dynamický kolektív.

Požadujeme:

Vhodní záujemcovia, ktorých radi privítame v našich radoch: - Svet hier, herných konzol a mobilov ti nie je cudzí. - Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. - Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. - Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. - Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. - Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Pokladňa - základy Fakturácia - základy Microsoft Excel - základy Microsoft Outlook - pokročilý Microsoft Word - základy Microsoft Windows - pokročilý

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk
Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíš sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov. Prvým krokom pre zaradenie do výberového procesu je vyplnenie dotazníka. Po zaslaní životopisu a motivačného listu na adresu kariera@arasid.sk, ihneď dostaneš email s odkazom na vyplnenie online dotazníka. Nezabudni to vyplniť, aby si si neznížil šancu zamestnať sa u nás. Do motivačného listu prosím uveď čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aké sú tvoje prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách. Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov, ktorí vyplnili online dotazník, poslali nám životopis spolu s motivačným listom na kariera@arasid.sk. V prípade záujmu ťa budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky