ProGamingShop.sk Prihlásiť saRegistrovať
Dnes 25.03 (sobota) je zákaznícke centrum nedostupné  ¦  e-mail: pgs@progamingshop.sk
ProGamingShop.sk O nákupe Nákupný košík ProGamingShop.sk - profi obchod pre profi hráčov SuperGamer.cz - prodej her SuperGamer.hu - játékok eladása
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0 €
PredobjednávkyBazár hier na ProGamingShop.skBazár hier na ProGamingShop.sk
Kategórie
Kontakty
TELEFÓN
INFORMÁCIE, OBJEDNÁVKY
v pracovné dni od 9:00 do 17:00
048/470 01 44
REKLAMÁCIE
048/470 01 43

pgs@progamingshop.sk

SKYPE

SOCIÁLNE SIETE

Overené zákazníkmi

Spolahlivy, lacny a rychly nakup vasich oblubenych hernych titulov.
 t603

Moderný obchod, v ktorom sú veci na predajni mierne drahšie ako na internete, takže sa oplatí nakupovať najmä online. Spokojnosť.
 Lateco

MP3.sk
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

    Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme

    Aktuálne voľné pracovné pozície

    Hotline internetového obchodu MP3.sk a ProGamingShop.sk
    >> pracovná ponuka na Profesia.sk >>

    Hľadáme človeka ktorý bude celý deň len vysedávať v kancelárii a rozprávať sa so zákazníkmi :-)
    Ale vážne, čo je náplňou práce tejto pozície ?
    Zákazníci nám volajú a potrebujú zistiť informácie, ktoré máme u nás v systéme, poradiť, či pozmeniť objednávku.
    Takže celý deň poskytovanie informácií zákazníkom a ich servis.
    Hľadáme pozitívneho človeka, ktorý aj cez telefón vyčarí úsmev na tvári volajúcemu na druhej strane linky :-)
    Ak máš rád komunikáciu s ľudmi, budeme radi ak sa nám ozveš. Hľadáme ťa.

    Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

    Zamestnanecké výhody, benefity
  • mladý kolektív
  • zamestnanecké zľavy a benefity
  • stabilná práca na plný úväzok

    V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu dobrikova@arasid.sk. Najlepšie o sebe napísať čo najviac informácií, kľudne záujmy, opísať predchádzajúcu prácu, môže byť aj fotka (ale len usmiata) :-)

    Regionálny manažér pre Maďarsko

  • prieskum maďarského trhu
  • komunikácia s dodávateľmi z Maďarska
  • starostlivosť o pridelené produktové portfólio
  • zodpovednosť za zásoby a plánovanie nákupu
  • spracovanie podkladov k produktom
  • zodpovednosť za plnenie plánov
  • riešenie dodavateľských reklamácií
  • realizácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít priamo v e-shope
  • príprava bannerov, newsletterov, landing page, letákov a pod.
  • spolupráca s našim ppc špecialistom pri tvorbe kampaní
  • spolupráca YouTube špecialistom pri tvorbe recenzií
  • zodpovednosť za rozvoj nášho FB, Instagramu a YT v Maďarsku
  • hľadanie a komunikácia s vlogermi, blogermi a záujmovými stránkami
  • vybavovanie zákazníckych podnetov mailom, telefonicky, cez IM
  • vybavovanie objednávok podľa statusov určených pre obchodné oddelenie
  • kontakt so zákazníkmi
  • vybavovanie pohľadávok
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • reporting

  • Miesto výkonu práce: Banská Bystrica

    Jazykové znalosti Slovenský jazyk - pokročilý
    Maďarský jazyk - Expert (C2) - materinský jazyk

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    - výborné komunikačné schopnosti ústne aj písomne v maďarskom jazyku
    - znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou
    - prax na pozícii produktového manažéra výhodou
    - prax na pozícií marketingového špecialistu výhodou

    V prípade záujmu zašlite svoj životopis emailom na dobrikova@arasid.sk. Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buďte preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

    Predajca hier, herných konzol a mobilov

    Miesto výkonu práce: Bratislava, Nitra, Levice, Banská Bystrica, Lučenec, Košice, Spišská Nová Ves, Poprad, Liptovský Mikuláš, Žilina, Trenčín, Prievidza

    Ponúkame zaujímavú prácu pre šikovných ľudí so záujmom o videohry a moderné komunikačné technológie, na trvalý pracovný pomer, ale aj ako brigádu pre študentov.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Predaj hier a mobilných telefónov a príslušenstva
  • Výkup mobilných telefónov
  • Výdaj objednávok, objednaných cez naše internetové stránky www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk
  • Inventúry a reklamácie tovaru
  • Vystavovanie a oceňovanie tovaru
  • Udržiavanie poriadku a merchandisingu na predajni
  • Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty
  • Obsluha a odborné poradenstvo zákazníkom

    Ak radi komunikujete s ľudmi a máte obchodného ducha, neváhajte a pošlite svoj životopis a motivačný list na kariera@arasid.sk. Do predmetu mailu nazabudnite uviesť mesto, v ktorom chcete pracovat a druh pracovného pomeru (trvalý pomer alebo brigáda). Podmienkou je vek nad 18 rokov.

  • 13 predajní
    dodanie do
    24 hodín
    32208 kusov
    tovaru
    na sklade
    15 rokov
    skúseností
    viac ako 449000
    vybavených
    objednávok